newcialisonline.net
viagra-onlinetop.com

Pakraunamos iš priekio

BOSCH WAN282VX

Skalbimo mašina su „EcoSilence Drive ™“: galite pasikliauti lygumu ir ilgaamžiškumu.
Būsena: Naujas

Spalva: Sidabrinė

Energijos klasė: A

Skalbimo klasė : A

Skalbinių talpa: 7kg.

Maksimalus išgręžimas: 1400aps./min.

Metinės energijos sąnaudos: 157kWh.

Metinės vandens sąnaudos: 9020l.

Skalbimo triukšmo lygis: 54dB.

Gręžimo triukšmo lygis: 75dB.

Išmatavimai (AxPxG): 848x598x550mm

  • EcoSilence Drive“: ypač taupanti energiją ir tyliai veikianti, ypač ilgai tarnaujanti.
  • „AllergiePlus“: aukščiausiems higienos poreikiams ir specialiai sukurtas alergiškų ir jautrios odos poreikiams.
  • LED ekranas su paprastu jutikliniu valdymu ir daugybe papildomų funkcijų, tokių kaip laiko pasirinkimas ir likusio laiko rodymas.
  • „NightWash“: speciali programa ypač tyliai skalbiant.
  • Tamsūs skalbiniai: švelnių tamsių skalbinių, tokių kaip džinsai, valymo programa.


Be didelio našumo, „EcoSilence Drive“ yra labai rezervuota visais atžvilgiais. Variklis be šepetėlių optimaliai sumažina trinties triukšmą, todėl veikia ypač tyliai. Jūs netgi galite skalbti, kai kūdikis miega ar vakarieniaujate su savo šeima. Tai ypač taupi energiją, o tai ypač verta daugeliui plovimų. Puiku, kad išmaniosios technologijos taip pat užtikrina ypač ilgą tarnavimo laiką.

„AllergiePlus“ yra ideali programa, užtikrinanti higienišką skalbimo rezultatą. Idealiai tinka visiems drabužiams, dėvėtiems tiesiai ant odos, ypač žmonėms, turintiems jautrią, lengvai dirginančią odą. Specialiai sukurtas skalbimo ciklas su apibrėžta vandens temperatūra, aukštesniu vandens lygiu ir papildomais skalavimo ciklais sumažina alergizuojančių likučių kiekį iki minimumo. Tai reiškia: mažiau žiedadulkių, dalelių, gyvūnų plaukų ir dulkių erkučių. Norėdami patenkinti aukščiausius higienos reikalavimus, skalbimo temperatūrą rinkitės bent 60 ° C

Speciali optimalios būgnų higienos programa.

Būgno valymo programa idealiai tinka būgnui valyti ir prižiūrėti. Po 20 skalbimo ciklų žemesnėje nei 40 ° C temperatūroje skalbimo mašina automatiškai primins jums, kad reikia išvalyti būgną. Puiki būgno higiena.

Pakraukite užmirštus drabužius.

kojinę ar marškinėlius? Jokiu problemu. Perkrovimo funkcija suteikia galimybę pridėti pamirštus drabužius net ir prasidėjus skalbimo programai. Nutraukite jau prasidėjusį skalbimo procesą ir atidarykite duris. Į būgną galite lengvai pridėti mažų ir didelių skalbinių, pavyzdžiui, rankšluosčių. Tada tiesiog tęskite skalbimo procesą paspausdami paleidimo mygtuką. Galite pridėti daugiau elementų, kol prasidės pagrindinis skalbimo ciklas, jei vandens temperatūra būgne vis dar žemesnė nei 50 ° C ir vandens lygis nėra per aukštas

Galimi išoriniai pažeidimai.

Garantija: 24 mėn
Kaina: 350,00 EUR

Pasiteirauti apie prekę

Copyright MAXXmarketing GmbH

Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius, Lietuva


I-V 9:00 - 18:00  I  VI 9:00 - 15:00
+370 698 38610, +370 5 2311 800

Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius, Lietuva
I-V 9:00 - 18:00 I VI 9:00 - 15:00

Stipriausi Lietuvoje

Daugiau nei 20 metų, UAB "AKAILITA" prekiauja LIEBHERR, MIELE, AEG, ELECTROLUX, BOSCH, SIEMENS ir kitų gamintojų buitine technika: šaldytuvais, šaldikliais, skalbimo mašinomis, džiovyklomis, indaplovėmis, viryklėmis, gartraukiais, mikrobangų krosnelėmis, dulkių siurbliais ir t.t. Taip pat importuojame pramoninę šaldymo įrangą (vitrinos, prekystaliai, stelažai).

Pagrindinė mūsų prekė - tai vokiškų LIEBHERR, MIELE firmų parduodama nauja (I rūšies) ir nauja nukainota dėl išorės pažeidimų (II rūšies) buitinė technika. Ypatingai didelę paklausą turi LIEBHERR, MIELE šaldytuvai su BIO FRESH zona, kuri suteikia galimybę nuo 3 iki 7 kartų pailginti produktų laikymo terminus.

Mūsų įmonė glaudžiai bendradarbiauja su virtuvės baldų gamintojais, todėl, atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, stengiamės kuo daugiau įvežti įvairios technikos montuojamos į virtuvės baldus.

Galerija

 IGP8338IMG 1119 IGP8318

Susisiekite su mumis

UAB „Akailita“
Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius
Tel. 8-5 231 18 00
Mob.: 8 610 27090, 8 698 38610     
El.paštas: akailita.parduotuve@gmail.com