newcialisonline.net
viagra-onlinetop.com

Įmontuojamos

GORENJE GV673C61

Indaplovė galima valdyti per WiFi ir turi automatinį durų atidarymą.
Būsena: Naujas
Plotis: 60 cm

Energijos klasė: C

Krepšelių skaičius: 3

Indu komplektu talpa: 16

Energijos sąnaudos 76kWh/100 plovimo ciklu.

Plovimo ciklas apskaičiuotas 3:20h.

Vandens sąnaudos per šį ciklą 9,6L.

Triukšmo lygis: 42dB.

Išmatavimai AxPxG – 816x598x555mm.

Automatinis durų atidarymas.

Mėgaukitės puikiai sausais indais ir sutaupykite iki 20 % energijos sąnaudų. Valymo ciklo pabaigoje indaplovės durelės iš dalies atsidarys, todėl jūsų indai bus visiškai išdžiovinti, nerizikuodami sugadinti baldus dėl per didelės drėgmės. Su TotalDry jums nebereikia rankiniu būdu valyti indų, todėl turėsite daugiau laiko atsipalaiduoti po valgio.

PowerPlusZone

Apatinėje vonios dalyje yra du galingi ir labai efektyvūs purkštukai, skirti sunkiausioms dėmėms pašalinti. Naudojant aukšto slėgio vandenį, jie yra tiesiogiai nukreipti į kiečiausias dėmes, puikiai tinka puodams, keptuvėms ir kepimo skardoms valyti.

AutoPrograma

Indų plovimo programa, leidžianti sutaupyti iki 50 % energijos, nes paprasčiausiai nustato jūsų indų nešvarumus. Specialūs vandens drumstumo jutikliai nustato indų nešvarumą ir reguliuoja pagrindinio plovimo ciklo trukmę bei plovimo ciklo vandens temperatūrą, kuri gali būti nuo 45C iki 65C. Todėl automatinė programa visada yra optimaliausias ir energiją taupantis būdas plauti indus

Efektyviai ir greitai

Veiksminga ir greita programa skirta kasdieniniam naudojimui indams su šiek tiek džiovintais likučiais. Ši programa veikia 65°C temperatūroje ir baigiama per 1 valandą.

ConnectLife – WiFi

Supaprastinkite savo gyvenimą ir turėkite visas galimybes valdyti ir tikrinti indaplovę naudodami mobiliajame įrenginyje esančią programėlę. Nuotolinis valdymas, mobiliojo ryšio pranešimai ir bilietų pardavimas – tai funkcijos, kurios padės sklandžiau ir greičiau valdyti visas indų plovimo operacijas, kad ir kur būtumėte

Inverterinis PowerDrive variklis.

Naujas galingas bešepetėlis Inverter PowerDrive variklis su greičio reguliavimu užtikrina aukštą našumą, žymiai mažiau triukšmo, mažas energijos sąnaudas ir ilgesnį tarnavimo laiką.

Vidaus apšvietimas.

Kruopštus LED lemputės išdėstymas elegantiškai apšviečia indaplovės vidų, o tai leidžia lengvai įdėti ir iškrauti

WineGlass palaikymas, puiki vieta Jūsų vyno taurėm.

Padėkite savo vyno taures saugioje tam skirtoje vietoje ant apatinio ir viršutinio krepšio, naudodami specialius stiklinių laikiklius. Jie yra pagaminti iš specialios gumos, kuri sklandžiai pritvirtina vyno taures. Tinka ir aukštesniems akiniams. Jų lankstumas ir dalijamumas leidžia sudėti skirtingą stiklų skaičių

Savaiminio valymo programa.

Kartą per mėnesį vykdykite savaiminio išsivalymo programą ir jums daugiau niekada nereikės rankomis šveisti indaplovės vonios, purškimo svirties ir vamzdžių.

LedLight būsena.

Apatinėje indaplovės durelių dalyje sumontuota speciali LED lemputė nuolat rodo esamą indų plovimo programos etapą. Taip visada žinosite, ar indaplovė veikia, ar plovimo ciklas baigėsi.

Garantija: 24 mėn
Kaina: 480,00 EUR

Pasiteirauti apie prekę

Copyright MAXXmarketing GmbH

Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius, Lietuva


I-V 9:00 - 18:00  I  VI 9:00 - 15:00
+370 698 38610, +370 5 2311 800

Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius, Lietuva
I-V 9:00 - 18:00 I VI 9:00 - 15:00

Stipriausi Lietuvoje

Daugiau nei 20 metų, UAB "AKAILITA" prekiauja LIEBHERR, MIELE, AEG, ELECTROLUX, BOSCH, SIEMENS ir kitų gamintojų buitine technika: šaldytuvais, šaldikliais, skalbimo mašinomis, džiovyklomis, indaplovėmis, viryklėmis, gartraukiais, mikrobangų krosnelėmis, dulkių siurbliais ir t.t. Taip pat importuojame pramoninę šaldymo įrangą (vitrinos, prekystaliai, stelažai).

Pagrindinė mūsų prekė - tai vokiškų LIEBHERR, MIELE firmų parduodama nauja (I rūšies) ir nauja nukainota dėl išorės pažeidimų (II rūšies) buitinė technika. Ypatingai didelę paklausą turi LIEBHERR, MIELE šaldytuvai su BIO FRESH zona, kuri suteikia galimybę nuo 3 iki 7 kartų pailginti produktų laikymo terminus.

Mūsų įmonė glaudžiai bendradarbiauja su virtuvės baldų gamintojais, todėl, atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, stengiamės kuo daugiau įvežti įvairios technikos montuojamos į virtuvės baldus.

Galerija

 IGP8338IMG 1119 IGP8318

Susisiekite su mumis

UAB „Akailita“
Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius
Tel. 8-5 231 18 00
Mob.: 8 610 27090, 8 698 38610     
El.paštas: akailita.parduotuve@gmail.com