newcialisonline.net
viagra-onlinetop.com

Elektrinės

AEG CIB6662BBM

Pastatoma viryklė su indukciniu paviršiumi.
Būsena: Naujas

Spalva PILKA

Indukcinis paviršius.

Orkaitės talpa: 73L.

,,PlusSteam“ garų funkcija.

Kepimo termometras su išjungimo funkcija.

Karšto oro ventiliatorius vienodiems kepimo rezultatams.

Hob2Hood – galima suderinti su Electrolux gartraukiu.

Išmatavimai AxPxG – 89x60x60cm.

Maksimalus elektros galingumas: 9000W

AEG indukcinė kaitlentė, ir orkaitė, kad gamintumėte maistą lengvai ir be pastangų. Valdykite išmaniąją indukcinę kaitlentę intuityviai jutikliniais mygtukais ir greitai peržiūrėkite orkaitės nustatymus aiškiame ekrane. Orkaitė taip pat turi aušinimo ventiliatorių ir orkaitės dureles, kurias lengva valyti ir kurios išlaiko saugią temperatūrą. Praktiškame laikymo stalčiuje taip pat galite laikyti savo virtuvės reikmenis.

Traški apdaila be aliejaus

Naudodami „AirFry“ orkaitę ir jos specialų padėklą, su mažiau aliejaus pasieksite tobulai traškius rezultatus. Karštas oras praeina per padėklą, šildantis maistą iš visų pusių. Tokiu būdu išgausite traškią baigtį sveikiau, visiškai be aliejaus.

Minkštas viduje ir traškus išorėje su PlusSteam

Naudodami PlusSteam funkciją pasieksite tokių rezultatų kaip kepėjas namuose. Dėl papildomos drėgmės tešla visiškai pakyla, o vidus tampa minkštas su traškia išorine pluta. Taip pat galite naudoti funkciją pvz. virti vištieną ar žuvį.

Karšto oro ventiliatorius ir kepimo termometras vienodiems rezultatams

Orkaitės karšto oro ventiliatorius sukuria idealias gaminimo sąlygas, tolygiai cirkuliuodamas šilumą orkaitės ertmėje. Tokiu būdu visada pasieksite tobulus, vienodus gaminimo rezultatus. Gaminimą taip pat palengvina kepimo termometras, kuriame yra išjungimo funkcija.

Išmani ir saugi indukcinė kaitlentė

Išmanioji kaitlentė indukcinė technologija efektyviai ir saugiai įkaitina jūsų indus. Kai indai įkaista, aplink esantis indukcinės kaitlentės paviršius lieka vėsus. Taip gamindami netyčia nenusideginsite pirštų.

Belaidis ryšys su suderinamu gaubtu

Hob2Hood sukuria belaidį ryšį tarp kaitlentės ir suderinamo gartraukio. Ši funkcija automatiškai reguliuoja gartraukio galios lygį pagal jūsų naudojamą kepimo temperatūrą. Taip galėsite geriau susikoncentruoti tik į maisto gaminimą.

Garantija: 24 mėn
Kaina: 650,00 EUR

Pasiteirauti apie prekę

Copyright MAXXmarketing GmbH

Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius, Lietuva


I-V 9:00 - 18:00  I  VI 9:00 - 15:00
+370 698 38610, +370 5 2311 800

Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius, Lietuva
I-V 9:00 - 18:00 I VI 9:00 - 15:00

Stipriausi Lietuvoje

Daugiau nei 20 metų, UAB "AKAILITA" prekiauja LIEBHERR, MIELE, AEG, ELECTROLUX, BOSCH, SIEMENS ir kitų gamintojų buitine technika: šaldytuvais, šaldikliais, skalbimo mašinomis, džiovyklomis, indaplovėmis, viryklėmis, gartraukiais, mikrobangų krosnelėmis, dulkių siurbliais ir t.t. Taip pat importuojame pramoninę šaldymo įrangą (vitrinos, prekystaliai, stelažai).

Pagrindinė mūsų prekė - tai vokiškų LIEBHERR, MIELE firmų parduodama nauja (I rūšies) ir nauja nukainota dėl išorės pažeidimų (II rūšies) buitinė technika. Ypatingai didelę paklausą turi LIEBHERR, MIELE šaldytuvai su BIO FRESH zona, kuri suteikia galimybę nuo 3 iki 7 kartų pailginti produktų laikymo terminus.

Mūsų įmonė glaudžiai bendradarbiauja su virtuvės baldų gamintojais, todėl, atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, stengiamės kuo daugiau įvežti įvairios technikos montuojamos į virtuvės baldus.

Galerija

 IGP8338IMG 1119 IGP8318

Susisiekite su mumis

UAB „Akailita“
Vilkpėdės g. 10, korpusas 22, LT-03151 Vilnius
Tel. 8-5 231 18 00
Mob.: 8 610 27090, 8 698 38610     
El.paštas: akailita.parduotuve@gmail.com